Edirne Oto Çekici

Edirne Oto Çekici Modellerimiz

oto çekici kurtarıcı edirne
oto çekici kurtarıcı edirne

Trakya Oto Çekici firması olarak Trakya Bölgesinde çekici hizmeti vermekteyiz.

Çekici kelime anlamı olarak çekme eylemi yapan olarak adlandırılır fakat söz konusu araç araba oto vasıta

edirne oto çekici
edirne oto çekici

olduğunda yetki belgesi bulunan özel amaçlı oto cekici olarak ruhsatlandırılımış araçların üzerine alarak yada arkasında bulunan gözlük olarak tabir edilen bölgeye halat ve spanzetler ile bağlanmış araçların belli bir bölgeden diğer bir bölgeye taşınmasına çekiçi denilmektedir.

Trakya Çekici 0530 215 40 05 Hemen Arayın.

 

Çekici araç filomuzda bulunan araçlar son derece modern olup her türlü arac çekiçi olarak dizayn edilmiş araçlardır.

Müşteri hizmetlerimizi arayanlara sorulan sorulan sorularımız için verilen cevaplar son derece önemlidir!!!

1. Aracınızın marka ve modeli nedir?

2. Aracınızı çektirme nedeni nedir?

3. Aracınızın lastiklerinin sağlam olup olmadığı?

4. Aracınızın trafiğe engeli olup olmadığı?

5. Aracınızın çekileceği yerin zaman ve yer olarak uygun olup olmadığı?

6. Fiyat konusunda ödemenin nasıl yapılacağı ve fatura bilgilerinin neler olduğu?

Hususları bildirilerek size en yakın olan çekici aracımızı yönlendirerek size zaman kaybettirmeden bulunduğunu sıkıntılı durumdan sizi kurtarmaktayız.

 

Trafik kazaları yada araç arızalarında daha çok çekici terçih edilmesinin nedeni, araç ve trafik yoğunluğundan dolayı başkaca bir kazaya sebebiyet verilmek istenmemesi ve ayrıca trafik polisleri tarafından ceza kesilmesi istenmemesidir.

Çekici araçları sadece oto kurtarmak üzere değil diğer araç cinsleri olan motosiklet, kamyon münibüs, kamyonet tır hatta karavan ve tekne çekme işlerindede kullanılmaktadır.

Çekici araçlarımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için daima hizmete hazır temiz ve alet edavat olarak noksansız olarak beklemektedir.

 

Çekici Çeşitleri

1- Oto Trasfer Çekicisi: Hidrolik ve elektrik tertibatı ile kullanılan makaralı yatay vinç sistemiyle çekilmek istenen aracın ayak olarak tabir edilen platform üzerinden çekilerek spanzet benzeri sabitleme malzemeleri ile sabitlenmesidir.

2- Kayarkasa çekicisi : özel olarak farklı bir şase üzerine monte edlmiş ilave şasenin belli bir hareket kabiliyeti ile ayak olacak şekilde aractan çıkarak yere kurulması ve çekilecek aracın bu platforma bindirilerek üzerine çekilmesi ile kullanılan sistemdir.

3. Tepeden Çekici (Ahtopot Çekici): Normal sıradan olarak kullanılan vinç sisteminin araça bağdaştıralarak 4 noktadan yani aracın teker kısımlarından bağlanarak kaldırılması ve platformun üzerine bırakılarak yapılan çekme işlemidir.

4. Çatallı Çekici : Çatal halinde olan ik ayağın hidrolik yada elktrik sistemleri ile aractan çıkarak çekilecek aracın altında bulunan kriko basma yerlerine kurularak yukarı ve çekme hareketi ile aracın üzerine alarak yapılan çekme işlemidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sönmez Oto Kurtarma hizmeti oto kurtarıcı veya oto çekici hizmeti araçlarda verilen hizmetleri kapsamaktadır. Zor anlarınızda sizlere bir telefon kadar yakınız , Edirne Sönmez Oto Kurtarcı ve Çekici Hizmeti Bu zorunuza sizin rahatınız için biz çalışıyoruz ekonomik fiyat garantisi sunuyoruz yüzde 100 memnuniyet ve garantili taşımacılık hizmeti veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu